Real – Liverpool TV ONLINE (06.04. GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO)

Real – Liverpool TV ONLINE. Ćwierćfinał Ligi Mistrzów Real Madryt – Liverpool we wtorek, 6 kwietnia 2021. Gdzie oglądać na żywo w telewizji oraz online?

 

Real – Liverpool na żywo online

Mecz Real Madryt – FC Liverpool to hit pierwszego dnia meczów ćwierćfinałowych serii Ligi Mistrzów. Choć obie drużyny grają w ostatnich tygodniach w kratkę, The Reds nawet kiepsko, to jednak możemy spodziewać się bardzo ciekawego spotkania. Gospodarze wciąż walczą o mistrzostwo Hiszpanii, a już w sobotę czeka ich El Clasico z Barceloną.    

 

Dla Liverpoolu mecze w Lidze Mistrzów to walka o uratowanie sezonu, który w pewnym momencie zupełnie się rozsypał Jürgenowi Kloppowi i jego podopiecznym. Oczywiście LFC wciąż walczą w lidze o pierwszą czwórkę, która gwarantuje awans do Champions League w przyszłym sezonie. Drugą opcją jest… zdobycie Pucharu w bieżącej edycji.    

 

Real – Liverpool na żywo online

Przypomnijmy, że dla obu drużyn będzie to powtórka finału Ligi Mistrzów z 2018 roku. Wówczas Królewscy zwyciężyli 3:1. Gospodarze tym razem zagrają bez Sergio Ramos, który wypadł na około miesiąc. Choć to i tak pikuś przy problemach jakie od początku sezonu mają w Liverpoolu.

Gdzie oglądać mecz Real – Liverpool?

Mecz Realu Madryt z Liverpoolem odbędzie się we wtorek, 6 kwietnia 2021 roku. Gdzie oglądać transmisję w telewizji oraz w Internecie? Sprawdźcie na następnej stronie.  

 

 

Wyniki dotychczasowych meczów Realu z Liverpoolem

  • Real Madryt – Liverpool 3:1
  • Real Madryt – Liverpool 1:0
  • Liverpool – Real Madryt 0:3
  • Liverpool – Real Madryt 4:0
  • Real Madryt – Liverpool 0:1
  • Liverpool – Real Madryt 1:0

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *