Widzew – Puszcza ONLINE TV [09.04. TRANSMIJSA NA ŻYWO]

Widzew – Puszcza ONLINE TV. Mecz Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice w 24. kolejce I ligi w piątek, 9 kwietnia 2021. Gdzie oglądać na żywo?

 

Widzew – Puszcza transmisja

Przed nami ciekawy mecz w I lidze. 24. kolejkę rozpocznie spotkanie Widzewa z Puszczą. Łodzianie będą chcieli zmazać plamę po fatalnej porażce z Zagłębiem Sosnowiec 0:3. 

 

– Każdy przegrany mecz, szczególnie w stylu, w którym nie zagroziliśmy bramce przeciwników może nie boli, ale nie można ukrywać, że zagraliśmy słabe spotkanie. Nie byliśmy drużyną z poprzednich meczów, w których walczyliśmy od 1. do 90. minuty. Nie było w nas chęci, by wygrać spotkanie, a Zagłębie wykorzystało tę słabość. Pozwoliliśmy rywalom stworzyć sporo sytuacji, szczególnie w porównaniu do naszych poprzednich meczów. My z kolei nie stworzyliśmy swoich i nie zdobyliśmy nawet jednej bramki – powiedział Marcin Robak, napastnik Widzewa.

 

Widzew – Puszcza transmisja

Puszcza przystępuje do meczu z Widzewem po dwóch wyjazdowych zwycięstwach z Chrobrym i GKS-em Jastrzębie. W tych meczach formą błysnął Jakub Bartosz, który zdobył 3 bramki. Czy powtórzy swój wyczyn w Łodzi?

Gdzie oglądać mecz Widzew – Puszcza?

Mecz 24. kolejki I ligi w piątek, 9 kwietnia 2021. Gdzie obejrzeć transmisję telewizyjną oraz internetową spotkania w Łodzi? Sprawdźcie na następnej stronie. 

 

Wyniki meczów Widzewa z Puszczą

  • Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź 1:0

Obie drużyny do tej pory spotkały się tylko raz. Jesienią w bieżącym sezonie Puszcza wygrała 1:0. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *