Polska – Islandia gdzie oglądać? [08.06. Transmisja na żywo TV ONLINE]

Polska – Islandia gdzie oglądać. Mecz Polski z Islandią już dziś, we wtorek 8 czerwca 2021. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo TV oraz ONLINE?

 

Polska – Islandia transmisja na żywo

Do rozpoczęcia mistrzostw Europy w piłce nożnej zostały już godziny. Turniej wystartuje już w najbliższy piątek, a biało-czerwoni zainaugurują swój udział w nim w poniedziałek, 14 czerwca. Zanim jednak rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego podczas EURO 2020, Polacy zagrają ostatni mecz sparingowy z Islandią w Poznaniu.

 

– Islandia ma pewne aspekty podobne do naszych rywali, grając bardzo kompaktowo, dobrze broniąc, co widzieliśmy w mistrzostwach Europy, robiąc wszystko z poświęceniem, grają bardzo bezpośrednio w kontrach. Słowacja również tak gra, choć mając innych piłkarzy, inne kluczowe obszary, niż Islandia. To będziemy wdrażać w kolejnym tygodniu po tym, co zobaczymy u naszych zawodników. Jedną częścią pracy jest nasz model gry, którą wykonaliśmy nad podstawą, by teraz zająć się strategią na konkretne spotkanie – powiedział Paulo Sousa, selekcjoner reprezentacji Polski na konferencji prasowej.

 

Polska – Islandia transmisja na żywo

W meczu z Islandią powinniśmy zobaczyć jedenastkę, która wybiegnie w pierwszym meczu Polaków na EURO, lub zbliżoną do składu wyjściowego. Niestety, nie będzie wśród nich Arkadiusza Milika, który z powodu urazu opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy i nie zagra w finałach mistrzostwach Europy. 

 

Mecz Polska – Islandia. Gdzie oglądać?

Mecz przygotowującej się do EURO 2020 reprezentacji Polski z Islandią odbędzie się w Poznaniu już dziś, we wtorek 8 czerwca. Gdzie obejrzeć transmisję w telewizji oraz w Internecie? Sprawdźcie na następnej stronie.

 

Wyniki meczów Polski z Islandią

Do tej pory biało-czerwoni z Islandią grali sześciokrotnie. Polacy wygrali 5 meczów, a raz padł remis. Bilans bramkowy 13:5 dla naszej reprezentacji.

  • Polska – Islandia 4:2
  • Polska – Islandia 3:2
  • Islandia – Polska 1:1
  • Polska – Islandia 1:0
  • Polska – Islandia 2:0
  • Islandia – Polska 0:2

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *