Okręgówka Wrocław. Hat-trick w 12 minut, Orzeł wiceliderem

W niedzielę dokończona została 2. kolejka wrocławskiej okręgówki. Jedna drużyna – Orzeł Pawłowice – dołączyła do grona zespołów z kompletem punktów.

Okręgówka Wrocław. Trzy swojaki w Solnej, gmina Kobierzyce na podium

Wiceliderem został Orzeł Pawłowice, który pokonał Wiwę Goszcz 3:0. Losy meczu rozstrzygnęły się już na początku II połowy, kiedy gospodarze strzelili trzeciego gola autorstwa Cezarego Wylęgacza. Wcześniej do siatki przyjezdnych trafiali Artur Błaszczak oraz Chrystian Edelbauer.

Na własnym boisku komplet punktów zdobył również Orzeł Prusice, który podejmował Czarnych Jelcz-Laskowice. Hat-trickiem strzelonym w ciągu 12 minut popisał się Paweł Gryz, dla gości trafił Łukasz Grzelak i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Trudne początki w okręgówce ma beniaminek z Domaniowa. Rapid w 2. kolejce uległ na własnym obiekcie Wratislavii 1:5. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Jan Kułakowski, dla wrocławian strzelali – Sławomir Domański, Maciej Bogacki – 2, Kacper Janc i Maciej Zapał.