Gol w ostatniej sekundzie dał ósmą wygraną Lechii. Co za uderzenie!

Mecz na szczycie wschodniej grupy IV ligi Lechia Dzierżoniów – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica nie zawiódł, choć padł w nim tylko jeden gol. Ale za to jaki! Lechia z ośmioma wygranymi w lidze ucieka rywalom.

 

1/16 finału Pucharu Polski. Ślęza Wrocław zagra z Górnikiem Zabrze

W meczu na szczycie wschodniej grupy IV ligi lider Lechia Dzierżoniów podejmował wicelidera IgnerHome Polonię-Stal Świdnica. Obie drużyny były dotąd niepokonane, a gospodarze mieli 2 punkty przewagi nad przyjezdnymi. Hit odbył się bez udziału kibiców, bowiem na obiekcie w Dzierżonowie rozpoczęły się prace modernizacyjne.

 

Samo spotkanie nie rozczarowało, choć wydawało się, że zakończy się bezbramkowym remisem. Obie drużyny miały dobre sytuacje do strzelenia goli, ale brakowało albo precyzji, albo na posterunku byli bramkarze. Nie brakowało również walki.

 

Rozstrzygnięcie meczu padło w ostatniej akcji meczu. W 95 min. piłka powędrowała na prawe skrzydło do Eltona, ten zszedł do środka w pole karne, a następne przełożył na lewą nogę. Mimo asysty rywala Brazylijczyk popisał się świetnym uderzeniem pod poprzeczkę. Piłka wpadła do siatki obok bezradnego Bartłomieja Kota, a arbiter zagwizdał po raz ostatni w meczu.

 

Lechia wygrała ósmy mecz z rzędu, Polonia-Stal przegrała po raz pierwszy. Podopieczni Grzegorza Borowego mają obecnie 5 punktów straty do lidera.

 

Gol pochodzi z transmisji meczu na kanale YouTube Lechii Dzierżoniów

 

 

 

One thought on “Gol w ostatniej sekundzie dał ósmą wygraną Lechii. Co za uderzenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *