Kamil Socha po raz trzeci żegna się z Piastem. Wiadomo, kto go zastąpi

Kamil Socha nie jest już trenerem Piasta Żmigród. Po raz trzeci odchodzi z klubu, tym razem do II-ligowego GKS-u Bełchatów. Wiadomo, kto go zastąpi.

 

III liga. Karkonosze wygrały mecz „za 6 punktów”, Stępień pogrążył Wartę

Kamil Socha został trenerem Piasta 20 września. Tak rozpoczęła się jego trzecia przygoda z klubem ze Żmigródu. W siedmiu meczach pod wodzą nowego-starego szkoleniowca Piast wygrał 4 razy. Obecnie żmigrodzianie zajmują 13. miejsce w tabeli. W dwóch ostatnich meczach na jesień, Piasta poprowadzi dotychczasowy grający asystent  Sochy – Mateusz Żytko.

 

Ze swojej strony mogę z całkowitą pewnością powiedzieć, że warto wierzyć w ten klub i w tych chłopaków i jestem przekonany w utrzymanie Piasta w tym sezonie. Boczne boisko ze sztuczną nawierzchnią, którego budowa ruszy w następnym roku sprawi, że ten klub czeka jeszcze wiele dobrych chwil i możemy być spokojni o rozwój żmigrodzkiej młodzieży w przyszłości. Od dawna powtarzam, że Piast musi istnieć na piłkarskiej mapie Dolnego Śląska i jest drużyną, z której przykład mogą brać inne zespoły nawet z wyższych lig – powiedział klubowej stronie Kamil Socha.

 

Przypomnijmy, że Kamil Socha po raz pierwszy został trenerem Piasta na początku października 2017 roku, kiedy zmienił Grzegorza Podstawka. Dobra postawa jego podopiecznych spowodowała, że trafił do I-ligowych Wigier Suwałki. Drugi raz objął III-ligowca w grudniu 2019 roku, a po roku przeniósł się do II-ligowej Bytovii Bytów. Ostatnio prowadził Pogoń Siedlce.

 

fot. NI-FO Marcin Folmer

2 thoughts on “Kamil Socha po raz trzeci żegna się z Piastem. Wiadomo, kto go zastąpi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.