Awanse i spadki na Dolnym Śląsku

Kto awansował, a kto spadł? Awanse i spadki w małych ligach

OZPN Jelenia Góra – awanse i spadki

Okręgówka

Łużyce Lubań, Orliki Węgliniec, Twardy Świętoszów, Cosmos Radzimów, Olimpia Kamienna Góra, Czarni Lwówek Śląski, Hutnik Pieńsk, Piast Dziwiszów, GKS Raciborowice;

Awans z A-klasy: Julia Szklarska Poręba, Pogoń Świerzawa, Sudety Giebułtów, Gryf Gryfów Śląski, KS Stare Jaroszowice, Sparta Zebrzydowa, Stella Lubomierz

 

Klasa A

Spadek z okręgówki: Włókniarz Leśna, Leśnik Osiecznica, KS 1946 Chełmsko Śląskie, BKS Bolesławiec (z IV ligi).

Lechia Piechowice, Orzeł Lubawka, Orzeł Wojcieszów, Piast Bolków, Czarni Przedwojów, KS Łomnica, Pogoń Wleń, Lesk Sędzisław, Orzeł Mysłakowice, Olsza Olszyna Lubańska, Kwisa Świeradów Zdrój, Błękitni Studniska Dolne, Pogoń Markocice, WKS Żarki Średnie, Iskra Łagów (k. Zgorzelca), Chmielanka Chmieleń, Piast Zawidów, Skalnik Rębiszów, LZS Radostów, Chrobry Nowogrodziec, TS Parzyce, Górnik Węgliniec, Victoria Ruszów, GKS Tomaszów Bolesławiecki, LZS Brzeźnik, LKS Ocice, GKS Gromadka, KS Łąka (k. Bolesławca), LZS Łaziska.

Awans z B-klasy: Olimpia II Kamienna Góra, Victoria Czadrów, Mitex Podgórzyn, Halniak Miłków, Bielany Biedrzychowice, Fatma Pobiedna, GKS Iwiny, LKS Kraśnik Dolny, Zryw Bratków.

 

OZPN Wałbrzych – awanse i spadki

Okręgówka

Spadek z IV ligi: Zjednoczeni Żarów

LKS Bystrzyca Górna, Zdrój Jedlina Zdrój, Unia Złoty Stok, Nysa Kłodzko, Zryw Gola Świdnicka, Victoria Tuszyn, Iskra Jaszkowa Dolna, Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Grom Witków, Polonia-Stal II Świdnica

Awans z A-klasy: MKS Szczawno Zdrój, Piławianka Piława Górna, Orlęta Krosnowice, Niemczanka Niemcza, Pogoń Duszniki Zdrój.

 

Klasa A

Spadek z okręgówki: Skalnik Czarny Bór, Polonia Bystrzyca Kłodzka, Sudety Dziećmorowice

Śnieżnik Domaszków, Włókniarz Kudowa Zdrój, Kryształ Stronie Śląskie, Hutnik Szczytna, KS Polanica Zdrój, LKS Bierkowice, Cis Brzeźnica, Odrodzenie Szalejów Dolny, Zamek Gorzanów, Łomniczanka Stara Łomnica, Inter Ożary, Pogoń Pieszyce, Sparta Ziębice, Skałki Stolec, Klubokawiarnia Roztocznik, Delta Słupice, Henrykowianka Henryków, Polonia Ząbkowice Śląskie, Zieloni Łagiewniki, Koliber Uciechów, Czarni Sieniawka, Boxmet Piskorzów, Górnik Boguszów-Gorce, Granit Roztoka, Biały Orzeł Mieroszów, Włókniarz Głuszyca, Iskra Witków Śląski, Wenus Nowice, LKS Wiśniowa, Czarni Wałbrzych, Unia Jaroszów, Cukrownik/Polonia Pszenno, KS Walim, Zieloni Mrowiny

Awans z B-klasy: MKS II Szczawno Zdrój, Unia Stare Bogaczowice, LKS Wambierzyce, Sudety Międzylesie, Słowianin Wolibórz, Błękitni Niedźwiedź, Harnaś Starczówek, Darbor Bolesławice, Błękitni Słotwina, Kłos Lutomia, LKS Dobrocin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *