Przełożone mecze Dolny Śląsk

Oto daty meczów odwołanych z powodu „Grzegorza”

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej oraz OZPN-y wyznaczyły daty, kiedy mają odbyć się mecze odwołane w poprzedni weekend z powodu kiepskich warunków atmosferycznych.

 

Miał być obustronny walkower, ale wygrała… piłka

Przypomnijmy, że w miniony weekend odwołano kilkadziesiąt meczów na Dolnym Śląsku z powodów kiepskich warunków atmosferycznych. Nad regionem rozszalał się orkan Grzegorz, który skutecznie storpedował wiele spotkań.

 

Wiadomo już, kiedy odbędą się odwołane mecze podczas weekendu 28/29 października w trzech okręgach na Dolnym Śląsku.

 

Wrocław

DolZPN spotkania w strefie wrocławskiej przełożył na niedzielę, 26.11.2017 r. na godz. 11:00.

 

Legnica

Wydział Gier OZPN Legnica podzielił mecze na wiele terminów

  • B klasa gr. 1, 2, 3 i 5 – mecze odbędą się w dniu 05.11.2017 r.
  • B klasa gr. 4 – mecze odbędą się w dniu 19.11.2017 r.
  • A1 Junior gr. 1 – mecze odbędą się w dniu 12.11.2017 r.
  • B1 Junior Młodszy – mecze odbędą się w dniu 12.11.2017 r.
  • C1 Trampkarz gr. 1 – mecze odbędą się w dniu 12.11.2017 r.

Terminy nieodbytych meczów klasy okręgowej oraz A klasy gr. 1, 2 i 3 zostaną podane po posiedzeniu Wydziału Gier w dniu 09.11.2017 r.

 

Jelenia Góra

Klasa Okręgowa

  • Orzeł Wojcieszów – Pogoń Świerzawa – 26.11.2017 (niedziela) godz. 13.00

Klasa „A”

  • Orzeł Mysłakowice – Czarni Przedwojów – 26.11.2017 (niedziela) godz. 13.00
  • Fatma Pobiedna – Błękitni Studniska – 26.11.2017 (niedziela) godz. 13.00
  • Chmielanka Chmieleń – Olsza Olszyna – 26.11.2017 (niedziela) godz. 13.00
  • Czarni Lwówek – Włókniarz Leśna – 26.11.2017 (niedziela) godz. 13.00
  • KS Stare Jaroszowice – Górnik Węgliniec – 26.11.2017(niedziela) godz. 13.00 – mecz dogrywany od 17 minuty
  • mecz  Victoria Czadrów – Budowlani Wojcieszów rozegrany zostanie na wiosnę , gdyż w terminie 26.11.2017 r. odbędzie się mecz zaległy pomiędzy zespołami Czarni Strzyżowiec – Victoria Czadrów.

 

Klasa „B”

  • Sezal II Janiszów – Dragon Miszkowice – 26.11.2017 (niedziela) godz. 13.00 – mecz dogrywany od 60 minuty
  • Płomyk Borówno – Bóbr Marciszów – 26.11.2017 (niedziela) godz. 13.00
  • Orły Lipienica – Lesk Sędzisław – 26.11.2017 (niedziela) godz. 13.00
  • KS Stara Kamienica – Zryw Ubocze – 12.11.2017 (niedziela) godz. 13.00
  • Bobry Wojanów – Mitex Podgórzyn 12.11.2017 (niedziela) godz. 13.00
  • Juvenia Rybnica – Kwisa Mroczkowice 12.11.2017 (niedziela) godz. 13.00
  • LKS Kraśnik Dln. – Twardy Świętoszów – 26.11.2017 (niedziela) godz.13.00
  • KS Kotliska – LZS Mierzwin – 26.11.2017 (niedziela) godz.13.00
  • Jawa Otok – LZS Nowa – 26.11.2017 (niedziela) godz.13.00
  • Zjednoczeni Porajów – LZS Zaręba – 26.11.2017 (niedziela) godz.13.00 – mecz dokańczany od 70 minuty
  • LZS Radostów – Orzeł Platerówka – 26.11.2017 (niedziela) godz.13.00
  • Łużyce II Lubań – Granica Miłoszów – 26.11.2017 (niedziela) godz.13.00

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *