orzeł prusice

Kryzys opanowany. Lider gromi, a Rajter strzela 6 goli

Po trzech porażkach z rzędu wygrał lider GreenPost klasy okręgowej. Orzeł Prusice przełamał się we Wrocławiu gromiąc Wratislavię 9:2. Sześć goli zdobył najlepszy strzelec drużyny i całej ligi Grzegorz Rajter.

 

95 minuta, 0:0 i wtedy rezerwowy decyduje się na rajd [FILM]

Po 9 wygranych meczach Orzeł Prusice złapał zadyszkę. Lider przegrał trzy mecze z rzędu – z Energetykiem Siechnice, Czarnymi Jelcz-Laskowie i Zachodem Sobótka. W 13. kolejce beniaminek grał z jedną ze słabszych ekip GreenPost klasy okręgowej Wratislavią. Okazało się, że wyjazd do Wrocławia był świetną okazją do przełamania się.

 

Orzeł rozbił gospodarzy aż 9:2, już do przerwy prowadząc 6:0. Sześć goli dla prusiczan zdobył najlepszy strzelec Orła i całej ligi – Grzegorz Rajter, który ma aktualnie 24 gole na koncie. Po jednym trafieniu dołożyli: Patryk Krajewski, Sebastian Zagórski i Paweł Gryz. Dwie bramki dla gospodarzy, na 1:7 i 2:8, zdobył Mateusz Matlęga.

 

Lider pokonany po golu w 92 min. Po akcji rezerwowych [FILM]

W mecz z Wratislavią, podobnie jak przed tygodniem w Sobótce, Orła prowadził grający tymczasowy trener Adrian Bergier. Do czasu wybory nowego trenera zastąpi on Bartosza Mazura, ale nazwiska nowego szkoleniowca raczej nie poznamy przed końcem rundy jesiennej. Za tydzień Orzeł zakończy rozgrywki u siebie meczem z Widawą Bierutów, bowiem za dwa tygodnie będzie pauzował.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *