finały Region’s Cup 2019

Region’s Cup 2018/19: Trudni rywale reprezentacji Dolnego Śląska

Reprezentacja Dolnego Śląska, mistrz Polski amatorów, poznała rywali w grupie eliminacyjnej Region’s Cup 2018/19. Dolnoślązacy trafili do grupy 8, w której zmierzą się z ekipami z Włoch, Szwajcarii oraz Mołdawii.

 

Regions Cup. Druga wygrana i mistrzostwo Polski dla Dolnego Śląska

W środę, 6 grudnia odbyło się losowanie grup eliminacyjnych Region’s Cup (Puchar Regionów UEFA), czyli mistrzostw Europy amatorów, w których występują drużyny reprezentujące piłkarskie regiony. Nasz kraj, po raz kolejny zresztą, reprezentuje Dolny Śląsk, który w tym roku został mistrzem Polski.

 

W eliminacjach weźmie 39 drużyn, które zostały rozlosowane do ośmiu czterozespołowych grup (część zespołów będzie musiała przejść preeliminacje). Reprezentacja Dolnego Śląska trafiła do grupy 8, w której zmierzy się z mistrzowskimi drużynami z Włoch, Szwajcarii oraz Mołdawii. Wydaje się więc, że będzie to bardzo wymagająca grupa.

 

Kurs sędziowski 2018. Start w lutym, zapisy już ruszyły

Mecze eliminacyjne zostaną rozegrane w jednym z państw z każdej grupy do 16 grudnia 2018 roku. Nasza reprezentacja zagra w dniach 8- 12 październiku 2018 r w Toskanii.

 

Turniej finałowy odbędzie się w 2019 roku na terenie jednego z finalistów. Obrońcą trofeum jest zespół Zagrzebia, który wygrał turniej finałowy Region’s Cup 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *