Szachtar Donieck we Wrocławiu

Polska zagra we Wrocławiu przed MŚ. Z Nigerią albo Koreą Południową

Polska reprezentacja w ramach przygotowań do finałów mistrzostw świata w Rosji jeden z meczów kontrolnych zagra we Wrocławiu. Prawdopodobnie rywalem biało-czerwonych będzie Nigeria albo Korea Południowa.

 

Region’s Cup 2018/19: Trudni rywale reprezentacji Dolnego Śląska

Po losowaniu grup MŚ Rosja 2018, gdy okazało się, że biało-czerwoni zagrają z Kolumbią, Senegalem i Japonią, PZPN szukał sparingpartnerów, którzy mogą grać podobny futbol jak nasi grupowi rywale. Wiele wskazuje na to, że marcowymi przeciwnikami Polaków będą reprezentacje Nigerii i Korei Południowej.

 

Potwierdził to w rozmowie z PAP prezes Zbigniew Boniek, który dodał, że jeden z marcowych sparingów kadry odbędzie się we Wrocławiu. Na razie nie wiadomo, w jakim terminie odbędzie się to spotkanie, ani która z drużyn będzie rywalem podopiecznych Adama Nawałki.

 

TOP 10 drużyn w okręgach na Dolnym Śląsku [JESIEŃ 2017]

W czerwcu kadra również zagra dwa mecze – 8 (nie wiadomo z kim) oraz 12 z Litwą w Warszawie. Występy na mundialu Polacy rozpoczną 19 czerwca w Moskwie od meczu z Senegalem. 24 zmierzymy się z Kolumbią w Kazaniu, a 28 z Japonią w Wołgogradzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *