Baraże o III ligę

Dwa mecze barażowe o awans do III ligi potwierdzone [TERMINY]

Mistrzowie dwóch grup – zachodniej i wschodniej – Sport-Track IV ligi zmierzą się barażu o awans do III ligi. W tym roku będą to dwa mecze – tak zdecydował w piątek, 26 stycznia, zarząd DolZPN.

 

Wolan przeszedł ze Stali Chocianów do Miedzi Legnica

To miała być tylko formalność i rzeczywiście tak się stało. Zarząd DolZPN na piątkowym (26 stycznia) posiedzeniu jednogłośnie przychylił się do propozycji Komisji Rozgrywek, aby w tym sezonie rozgrywać dwa mecze barażowe o awans do III ligi..

 

Mecze barażowe pomiędzy mistrzami wschodniej i zachodniej grupy Sport-Track IV ligi zostaną rozegrane 16 oraz 20 czerwca. Pierwszy mecz odbędzie się więc tydzień po zakończeniu sezonu w (ostatnia kolejka zaplanowana jest na 9 czerwca). O tym, gdzie zostanie pierwsze spotkanie zdecyduje losowanie.

 

Ukraiński pomocnik drugim wzmocnieniem Nysy Kłodzko

Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie o awansie decydował jeden mecz barażowy między zwycięzcami grup IV ligi. W Trzebnicy Zagłębie II Lubin wygrało z Foto-Higieną Gać 3:0. Gacianie są również aktualnie liderem wschodniej grupy Sport-Track IV ligi. Na zachodzie po jesieni prowadzi Apis Jędrzychowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *