Mirosław Drączkowski Orzeł Bukówek

Mirosław Drączkowski trenerem lidera wrocławskiej B klasy

Mirosław Drączkowski został trenerem Orła Bukówek, lidera IX grupy wrocławskiej klasy B. Do końca listopada prowadził Polonię Środa Śląska.

 

Mecze kontrolne od piątku do niedzieli [16 – 19.02]

Mirosław Drączkowski do końca listopada 2017 roku prowadził występującą w okręgówce Polonię Środa Śląska. Po dobrym początku w drugiej części rundy jesiennej poloniści prezentowali się słabo. Po rundzie jesiennej Polonia zajmuje 7. miejsce w tabeli GreenPost klasy okręgowej, ale ma zaledwie 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Drączkowskiego zastąpił Krzysztof Tabak, który wcześniej odszedł z MKP Wołów.

 

Teraz nowy klub znalazł również „Drączek”. Objął on Orła Bukówek, lidera IX grupy wrocławskiej B klasy. Dotychczasowy trener Orła Stefan Cieliński został asystentem Mirosława Drączkowskiego.

 

Derby Radwanic. Zagrali sparing, choć dzieli ich 100 km

Nowy trener obserwował dziś sparingową porażkę Orła z Wilkami Różana 2:4. Za tydzień już pod jego wodzą lider B klasy zmierzy się z Odrą Malczyce.

 

Orzeł prowadzi w tabeli IX grupy wrocławskiej B klasy z przewagą 3 punktów nad Błękitnymi Chwalimierz, trzeci jest Zryw Chełm, który traci do lidera również 3 punkty.

 

fot. Orzeł Bukówek Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *