wycofany klub

Sześć klubów zimą wycofało się z rozgrywek

Sześć klubów – trzy z A klasy i 3 z B klasy – wycofało się z rozgrywek małych lig w strefie wrocławskiej. Wycofanie dwóch z nich to efekt fuzji z innymi drużynami.

 

Wicelider wrocławskiej A klasy wycofał się z rozgrywek

W przerwie między rundami doszło do dwóch fuzji klubów. KP Brzeg Dolny (okręgówka) połączył się z Odrą Stary Dwór (B klasa), a Lider Borów (B klasa) z BKS Borów (A klasa). W okręgówce gra więc KP Brzeg Dolny Stary Dwór.

 

Znacznie bardziej zagmatwana sytuacja powstała w drugim przypadku. W grupie VII wrocławskiej B klasy wiceliderem jest Lider Borów. To oficjalna nazwa zgłoszona do związku, bowiem drużyna funkcjonuje pod nazwą GAP Ślęza Borów. Z kolei BKS Borów występował w IV grupie wrocławskiej klasy A. Oba kluby połączyły się i teraz jest jeden – Lider Borów (czyli GAP Ślęza Borów), który gra w klasie B. Drużna z A klasy, która była na ostatnim miejscu w tabeli, została wycofana z rozgrywek.

 

Beniaminek okręgówki wycofuje się z rozgrywek

Ponadto do rundy wiosennej nie przystąpiły: FC Wrocław Academy i MKS Kostomłoty z klasy A, a także Pogoń Barycz Żmigródek oraz Sami Swoi Nadolice Wielkie z klasy B.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *