Dariusz Michaliszyn nowy trenerem Polonii Wrocław

Dariusz Michaliszyn nowym trenerem Polonii Wrocław

Dariusz Michaliszyn został nowym trenerem A-klasowej Polonii Wrocław. Zastąpił Jacka Opałkę, który zrezygnował, bowiem chce się skupić na przygotowaniach do UEFA Region’s Cup.

 

Rusza Puchar Polski w okręgach na Dolnym Śląsku

Do objęcia posady trenera pierwszej drużyny Polonii było kilku kandydatów, ostatecznie zarząd klubu zdecydował się na Dariusza Michaliszyna. To postać doskonale znana w lokalnym, i nie tylko, środowisku. Przed laty znakomity napastnik z przeszłością w ekstraklasie, później trener klubów w regionie.

 

Przypomnimy, że w połowie lipca z posady trenera wrocławian zrezygnował Jacek Opałka, który jest jednym z trenerów (obok Grzegorza Kowalskiego i Mirosława Drączkowskiego) reprezentacji Dolnego Śląska, która w październiku zagra we Włoszech w grupie 8 turnieju eliminacyjnego UEFA Regins’s Cup. Zwycięzcy grup zagrają w 2019 roku w finałach mistrzostw Europy amatorów.

 

Duże zmiany w podziale wrocławskiej A klasy [MAPA]

W minionym sezonie Polonia zajęła 2. miejsce w III grupie wrocławskiej klasy A. Ustąpiła pola tylko Moto-Jelczowi Oława, który realnie oceniając było poza zasięgiem pozostałych drużyn.

 

fot. Polonia Wrocław facebook

1 thought on “Dariusz Michaliszyn nowym trenerem Polonii Wrocław”

  1. Śmiechu warte. „Szalony” prezes dalej kreci karuzelą. Czy to normalne ze żaden trener – nawet grup młodzieżowych, nie wytrzymuje tam więcej niż rok???
    Czy ktoś (jakaś wyższa) instancja, zrobi tam w końcu porządek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *