Jacek Cebulski gol

Ależ gol Jacka Cebulskiego. To trzeba zobaczyć [Sokół – Bielawianka]

W minionej kolejce wschodniej grupy IV ligi Sokół Wielka Lipa podejmował Bielawiankę. Gospodarze wygrali 5:2, ale ozdobą meczu był gol Jacka Cebulskiego z Bielawy. To trzeba zobaczyć.

IV liga wschód: Wysoki lot Sokoła, czołówka bez strat. Bezbramkowy hit

Była 17 minuta meczu. Jacek Cebulski dostał długą piłkę z własnej połowy, dopadł do niej przed polem karnym gospodarzy. Zwodem zwiódł obrońcę i z około 20 metrów posłał piłkę wprost w okienko bramki Sokoła. Karol Frątczak był bez szans.

Kto wie jak potoczyłby się losy meczu, gdyby nie roztargnienie przyjezdnych, którzy w samej końcówce sprokurowali dwa rzuty karne, które na gole zamienił Michał Wróbel. W drugiej odsłonie gole dla gospodarzy dołożyli: Igor Wargin, Kamil Pyzlowski i Dominik Rosiński, a drugie trafienie dla przyjezdnych zaliczył Paweł Kuśmierek.

A oto gol Jacka Cebulskiego (oraz pozostałe trafienia)