4LigaWschód. Górnik wygrał w Bielawie. “Niewykorzystane sytuacje się mszczą”

Za zakończenie 14. kolejki wschodniej grupy IV ligi Górnik Wałbrzych wygrał na wyjeździe z Bielawianką 2:1.

4LigaWschód. Mecz na szczycie dla Piasta, zwycięski debiut Kudyby

Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak w jednym zdaniu możemy niestety podsumować dzisiejszy mecz. Choć to my stworzyliśmy sobie więcej sytuacji, to brak precyzji, a może i brak szczęścia, sprawiły, że przeciwnik cieszy się z kompletu punktów – czytany na fanpage’u Bielawianki.

Goście wyszli na prowadzenie po golu z rzutu karnego, którego na gola zamieniał Damian Chajewski. Bielawianka wyrównała w pierwszej minucie po przerwie, kiedy na listę strzelców wpisał się Radosław Grzywniak.

Ostatnie słowo należało jednak do Górnika, a konkretnie Jakuba Smutka, który ustalił wynik spotkania na 2:1 dla wałbrzyszan w 76. min. spotkania. Po tej kolejce Górnik zajmuje 13., a Bielawianka 14. miejsce w tabeli.