Mateusz Poświstajło gol

Ronaldo, Messi, Lewandowski? Nie, tak strzela Poświstajło [VIDEO]

O tym, że na boiskach niższych lig padają piękne gole wiadomo nie od dziś. Golem weekendu z pewnością można uznać trafienie Matusza Poświstajły z meczu Piast Nowa Ruda – Lechia Dzierżoniów.

IV liga wschód. Sokół samodzielnym liderem. Wielkie emocje w Trzebnicy

Piast Nowa Ruda przegrywał z Lechią Dzierżoniów od 6 minuty po golu Pawła Słoneckiego. Ten sam zawodnik trafił jeszcze w poprzeczkę w I połowie spotkania, w której goście byli lepszą drużyną.

Początek drugiej połowy należał zdecydowanie do gospodarzy. W 54 min. wyrównał Wojciech Rzeczycki. Trzy minuty później było już 2:1 dla Piasta. Gola z rzutu wolnego strzelił Mateusz Poświstajło. A sposobu jak to zrobił nie powstydziliby się nawet tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

Gąska blisko Miedzi Legnica. Dobry ruch dla wszystkich czy ryzyko?

Oto skrót meczu Piast – Lechia. Gol byłego króla strzelców wałbrzyskiej okręgówki można zobaczyć od 1:52.

1 thought on “Ronaldo, Messi, Lewandowski? Nie, tak strzela Poświstajło [VIDEO]”

1. Rzeczycki to były piłkarz Lechii, Poświtajło był na testach w Dzierżoniowie. Z piłkarzy z regionu walbrzyskiego można zrobić naprawdę mocną drużynę, jednak zespoły jak Polonia Św. czy Lechia wolą ściągać szrot wagonami.