Borussia – Bayern. Superpuchar Niemiec na żywo (TRANSMISJA, ONLINE)

Borussia – Bayern w meczu o Superpuchar Niemiec. W niedzielę, 14 sierpnia Borussia Dortmund i Bayern Monachium zmierzą się o pierwsze trofeum w sezonie. Gdzie oglądać na żywo mecz Borussia – Bayern? Zobacz, oto informacje na temat transmisji TV oraz online meczu Borussia Dortmund – Bayern Monachium.

 

Borussia – Bayern: Transmisja na żywo online

Mecz o Superpuchar Borussia Dortmund – Bayern Monachium oficjalnie rozpocznie zmagania w Niemczech. Oba zespoły nie przystąpią do niego w optymalnej formie, bowiem ze względu na finały mistrzostw Europy we Francji, poszczególni zawodnicy w obu zespołach są w różnej fazie przygotowań do sezonu.

 

To oczywiście nie oznacza, że zabraknie emocji. O te w meczach odwiecznych rywali nie trudno. Zapewne podobnie będzie również w niedzielę późnym wieczorem.

 

Borussia – Bayern: Transmisja na żywo online

Mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium będzie oficjalnym debiutem na ławce trenerskiej Bawarczyków Carlo Ancelotti’ego. Z kolei dal dwóch zawodników będzie to wyjątkowy mecz. W przerwie między sezonami z Dortmundu do Monachium przeszedł Mats Hummels, a w odwrotnym kierunku podążył (a właściwie wrócił) Mario Götze.

 

Z pewnością również dla Roberta Lewandowskiego będzie to wyjątkowy mecz. Polski napastnik spędził w Dortmundzie wiele wspaniałych lat i choć teraz od kilku reprezentuje barwy Bayernu, to zawsze spotkania z byłym klubem są dla “Lewego” wyjątkowe.

Borussia Dortmund – Bayern Monachium: Transmisja na żywo

Borussia – Bayern – TV, ONLINE, STREAM

Gdzie oglądać mecz Borussia – Bayern?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.