III liga: Dolnośląska jedenastka kolejki (# 4)

Czwarta, środowa kolejka III ligi za nami. Tym razem dolnośląskie drużyny spisały się lepiej niż poprzednio, choć poniekąd wynika to z faktu, że cztery z nich grały ze sobą.  Oto “Jedenastka kolejki III ligi”, którą zdominowali piłkarze zwycięskich drużyn z regionu.

 

Grad goli w III lidze (WYNIKI 4. KOLEJKI, TABELA)

W końcu… chciałoby się napisać. Nasze drużyny zagrały na miarę możliwości i zapunktowały. Co prawda w dwóch meczach między sobą, ale również pozostałe ekipy nie przegrały swoich spotkań (a dwie miały ciężkie wyjazdy).

 

W środowej kolejce dwóch naszych bramkarzy zachowało czyste konto. Między słupki stawiamy Damiana Primela, który już w po weekendzie był blisko naszej jedenastki (ostatecznie trafił na rezerwę), również dlatego, że jego drużyna wygrała swój mecz. Śląsk II z Krystianem Paszkowski w bramce zremisował w Brzegu.

 

3. GRUPA III LIGI – WIĘCEJ WIADOMOŚCI

W obecnej “jedenastce kolejki” modyfikujemy też ustawienie. Stawiamy na 3 napastników, bowiem rozstrzelali się oni w środę i warto uhonorować więcej niż dwóch. Warto zwrócić uwagę na to, że dwa gole zdobył Jurij Furta, który dopiero w minionym tygodniu dołączył do Piasta, a na boisku w Oławie nie wyszedł w podstawowym składzie. Było to jednak za mało na świetnie tego dnia dysponowanych graczy Ślęzy.

 

Oto dolnośląska jedenastki 4. kolejki III ligi

iii-liga-4-kolejka

Rezerwa: Krystian Paszkowski (Śląsk II), Andrzej Korytek, Kornel Traczyk (Ślęza), Daniel Gałach (Olimpia), Mateusz Surożyński (Polkowice), Mateusz Cieślik (Miedź II).

Piłkarz kolejki: Jakub Jakóbczyk.

Napastnik Ślęzy w meczu z Piastem zdobył jednego gola, a przy dwóch asystował. Jego akcje często siały popłoch w szeregach obronnych żmigrodzian.

 

[socialpoll id=”2375114″ path=”/polls/2375114″ width=”400″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.