Mario Engels w Śląsku Wrocław (SONDA)

Mario Engels, niemiecki skrzydłowy, został piłkarzem Śląska Wrocław. Z pewnością przyda się nowy ofensywny pomocnik, bo z tymi we Wrocławiu jest bardzo krucho. Czy okaże się wzmocnieniem? Czas pokaże.

 

Śląsk Wrocław – Wisła Płock: Transmisja na żywo

Mario Engels ma 22 lata. Jest prawoskrzydłowym, choć może grać również na lewym skrzydle lub na “dziesiątce”. Ostatnio był piłkarzem FSV Frankfurt, z którym spadł z II do III ligi. W barwach FCV w 2. Bundeslidze występował przez dwa sezony.

 

W 2. Bundeslidze zagrał 43 mecze, w których strzelił 2 gole i zaliczył 7 asyst. Co ciekawe, na wiosnę 2016 r. grał mało. Jego drużyna dołowała, a Engels albo grał ogony, albo nie łapał się do pierwszego składu (czasem do meczowej osiemnastki). Wcześniej niemiecki skrzydłowy był piłkarzem FC Koeln, ale nie przebił się do pierwszego składu Kozłów. Grał w drużynie juniorów oraz w rezerwach.

 

Śląska problemy z ofensywą. Będzie „powtórka z rozrywki”?

Czy Engels okaże się wzmocnieniem? Dziś trudno wyrokować. Jego piłkarskie CV nie jest najgorsze, ale również nie powala. Z podobnymi nadziejami przychodził do Wrocławia m.in. Andras Gosztanyi, a obecnie jest na wylocie z klubu…

 

[socialpoll id=”2382176″ path=”/polls/2382176″ width=”300″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.