Legia – Dundalk: Liga Mistrzów na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Legia – Dundalk w rewanżu eliminacji Ligi Mistrzów już dziś, 23 sierpnia. Legia Warszawa jest o krok od fazy pucharowej Champions League. Gdzie obejrzeć na żywo transmisję meczu Legia – Dundalk? Transmisja w telewizji i internecie spotkania Legia – Dundalk.

 

Legia – Dundalk: Transmisja na żywo

Legia – Dundalk w rewanżowym meczu 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski po wygraniu na wyjeździe 2:0 z mistrzem Irlandii są już właściwie jedną nogą w fazie grupowej Champions League. Legia w pierwszym meczu nie zachwyciła, zwłaszcza początek spotkania miała kiepski. Ale  z czasem wyszło jej większe doświadczenie i międzynarodowe obycie.

 

Warszawianie mają swoje problemy. W lidze przegrali ostatnio z u siebie z Arką Gdynia 1:3. Po spotkaniu 3 graczy zostało odsuniętych od drużyny. Nie zmienia to jednak faktu, że awans do Ligi Mistrzów powinien być formalnością. Zwłaszcza że z Dundalk FC zagra najmocniejszy skład, jakim dysponuje Besnik Hasi.

 

Legia – Dundalk: Transmisja na żywo

Oczywiście mecz Legia Warszawa – Dundalk FC to nie koniec, a dopiero początek poważnej drogi w Lidze Mistrzów. W meczach grupowych legioniści nie będą mieli już tak łatwych rywali. A to oznacza, że będą musieli prezentować znacznie wyższą formę niż dotychczasowych spotkaniach w eliminacji do fazy grupowej Champions League.

 

Transmisji meczu Legia Warszawa – Dundalk FC – relacja w telewizji oraz w internecie, czytaj na następnej stronie

 

Kiedy mecz Legia – Dundalk?

Legia – Dundalk: O której mecz?

Legia – Dundalk: gdzie oglądać?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.