GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec w 5. kolejce I ligi. Mecz GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec w środę, 24 sierpnia (24.08.2016) o godz. 17.30. GKS – Zagłębie gdzie oglądać na żywo w telewizji i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec.

 

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec: Transmisja na żywo

Mecz GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec to jedno z najciekawiej zapowiadających się meczów środowej kolejki I ligi. Obie drużyny mają ambitne cele na nowy sezon, z walką o awans do Lotto Ekstraklasy włącznie. To powoduje, że przy Bukowej szykuje się dziś ciekawe widowisko.

 

Po czterech kolejkach I ligi wyżej w tabeli jest Zagłębie Sosnowiec. Podopieczni Jacka Magiery mają na koncie 8 punktów – 2 mecze wygrali i 2 zremisowali. To daje im aktualnie 3. miejsce.

 

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec: Transmisja na żywo

Katowiczanie mają 3 oczka mniej. Z pięciom punktami – 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka – zajmują 9. miejsce w tabeli. Z pewnością będą chcieli je dziś poprawić, po zwycięstwie nad sosnowiczanami.

 

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania GKS – Zagłębie

Przed meczem: GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec: TRANSMISJA NA ŻYWO

GKS – ZAGŁĘBIE: GDZIE OGLĄDAĆ?

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.