Wisła Kraków – Śląsk Wrocław na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław w 7. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Wisła Kraków – Śląsk Wrocław w piątek, 26 sierpnia (26.08.2016) o godz. 20.30. Wisła Kraków – Śląsk Wrocław – gdzie oglądać na żywo w telewizji i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Wisła Kraków – Śląsk Wrocław.

 

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: Transmisja na żywo

Mecz Wisła Kraków – Śląsk Wrocław w drugim, piątkowym meczu 7. kolejki Lotto Ekstraklasy. Jeszcze niedawno byłby to tzw. mecz przyjaźni na trybunach, bo kibice obu klubów mieli sztamę. Wszystko ostatnio diametralnie się zmieniło, a z przyjaciół kibice Śląska i Wisły stali się wrogami.

 

Na trybunach miło więc nie będzie, piłkarska wojna szykuje się również na murawie. Wisła Kraków dołuje i zamyka ligową tabelę. Podopieczni Dariusza Wdowczyka przegrali pięć ligowych meczów z rzędu. Nastroje są więc fatalne, zwłaszcza że spore zamieszanie panuje również w związku ze zmiany właścicielskimi przy Reymonta.

 

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: Transmisja na żywo

W taki warunkach przyjdzie piłkarzom Białej Gwiazdy powalczyć o ligowe punkty ze Śląskiem. Wrocławianie też nie zachwycają. Mają jednak o 4 punkty więcej. I grają znacznie lepiej w defensywie od krakowian. Niestety, bolączką podopiecznych Mariusza Rumaka jest skuteczność.

 

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: Transmisja live TV oraz online. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć transmisję ze spotkania Wisła K. – Śląsk

Trener Wdowczyk przed meczem Wisła – Śląsk

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: TRANSMISJA NA ŻYWO

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: GDZIE OGLĄDAĆ?

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.