Lech Poznań – Piast Gliwice na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Lech Poznań – Piast Gliwice w 7. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Lech – Piast w niedzielę, 28 sierpnia (28.08.2016) o godz. 15.30. Lech Poznań – Piast Gliwice – transmisja na żywo w telewizji i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Lech – Piast.

 

Lech Poznań – Piast Gliwice: Transmisja na żywo

Mecz Lech Poznań – Piast Gliwice jest pierwszym niedzielnym meczem w Lotto Ekstraklasie. Oba zespoły (obok Wisły Karków) to na razie największe rozczarowania sezonu. Dotyczy to zwłaszcza Lecha, który przed sezonem miał ambitne plany, a po kilku kolejkach był na dnie tabeli. W ostatnich dwóch meczach podopieczni Jana Urbana w końcu nie przegrywali (zwycięstwo i remis), co z pewnością cieszy kibiców w Poznaniu. Dziś będą chcieli zobaczyć zwycięstwo z wicemistrzem Polski.

 

Piast to na dziś jednak wicemistrz tylko z nazwy. Gliwiczanie nie zachwycają, na koncie mają tylko jedno zwycięstwo. Na razie jednak wciąż są punkt przed Lechem i zapewne będą chcieli utrzymać tę przewagę również dziś. Dlatego można się spodziewać, że zobaczymy w meczu Lech – Piast gliwiczan usposobionych raczej defensywnie.

 

Lech Poznań – Piast Gliwice: Transmisja na żywo

Nie można oczywiście spisywać gości na porażkę, bowiem Lechici grają dość chimerycznie. I to właśnie jedna z kontr Piasta może okazać się zabójcza. Jedno jest pewne  – dziś w Poznaniu emocji nie powinno zabraknąć. Warto więc obejrzeć transmisję z meczu Lech – Piast. Gdzie można ją obejrzeć? Wszystko na temat meczu na żywo na następnej stronie.

 

Lech Poznań – Piast Gliwice: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Lech – Piast

Lech – Piast: Trener Urban przed meczem

LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE: TRANSMISJA NA ŻYWO

LECH – PIAST: GDZIE OGLĄDAĆ?

LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.