Lechia Gdańsk – Cracovia na żywo stream (TRANSMISJA TV, ONLINE)

Lechia Gdańsk – Cracovia w meczu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Lechia –  Cracovia w sobotę, 25 lutego (25.02.2017) o godz. 18. Lechia Gdańsk – Cracovia gdzie oglądać na żywo w telewizji i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Lechia – Cracovia.

 

Lechia Gdańsk – Cracovia: Transmisja na żywo

Mecz Lechia Gdańsk – Cracovia w meczu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy. Trwa druga wiosenna kolejka ligowa. W pierwszej serii gier w tym roku oba zespoły zremisowały 1:1. Lechia na wyjeździe z Termalicą, a Cracocia u siebie z Pogonią.

 

W sobotę, 25 lutego oba zespoły zmierzą się w spotkaniu o pierwsze zwycięstwo. Z pewnością faworytem meczu jest Lechia, która jest liderem ekstraklasy. Różnice w czołówce nie są jednak duże. Obecnie Cracovia zajmuje 12. miejsce w tabeli i ma aż 18 punktów straty do lidera z Gdańska.

 

Lechia Gdańsk – Cracovia: Transmisja na żywo

Co ciekawe jednak, Pasy potrafią grać z Lechią. W ostatnich dziesięciu pojedynkach, Cracovia wygrywała 10 razy,  a przegrywała 3. Dwukrotnie padł remis. Jak będzie tym razem na stadionie w Gdańsku?

 

Lechia Gdańsk – Cracovia na żywo stream (TRANSMISJA TV, ONLINE)

 

Lechia Gdańsk – Cracovia: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Lechia – Cracovia

Lechia Gdańsk – Cracovia: Trener Nowak przed meczem z Cracovią

LECHIA GDAŃSK – CRACOVIA: TRANSMISJA NA ŻYWO

LECHIA – CRACOVIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

LECHIA – CRACOVIA: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.