Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza- Legia Warszawa na żywo. Mecz Bruk-Bet Termalica – Legia w 8. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Bruk-Bet – Legia już dziś, w sobotę 10 września (10.09.2016) o godz. 20.30. Termalica Nieciecza – Legia Warszawa – sprawdź, gdzie zobaczyć transmisję na żywo w TV i w internecie. Transmisja meczu Tramalica – Legia.

 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa zakończy sobotnią serię spotkań 8. kolejki Lotto Ekstraklasy. Dla gości będzie to ostatni mecz przed debiutem w Lidzie Mistrzów przeciwko Borussii Dortmund. Jak więc zobaczymy dziś Legię – rezerwową, jak przed rewanżowym meczem w kwalifikacjach z Dundalk, czy najmocniejszą?

 

Z jednej strony trener Besnik Hasi i jego podopieczni są już myślami przy środowym meczu z wicemistrzem Niemiec, z drugiej nie mogą pozwolić sobie na trwonienie punktów lidze. Legia jest aktualnie dopiero na 11. miejscu w tabeli. I o ile słabsze mecze do tej pory można było tłumaczyć tym, że warszawianie walczą o fazę grupowa Ligi Mistrzów, to teraz nie powinno być mowy o taryfie ulgowej.

 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Piłkarze Legii mają ponadto jeszcze “rachunki” do wyrównania z graczami Bruk-Bet Termaliki. W poprzednim sezonie, na wiosnę, doznali w Niecieczy upokarzającej porażki 0:3. Czy teraz się zrewanżują, czy gospodarze postarają się o kolejną niespodziankę?

 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa: Transmisja na żywo w telewizji oraz w internecie. Zobaczcie, gdzie można obejrzeć transmisję z meczu Bruk-Bet Termalica – Legia

Bruk-Bet Termalica – Legia: Trener Hasi

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – LEGIA WARSZAWA: TRANSMISJA NA ŻYWO

BRUK-BET – LEGIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

BRUK-BET TERMALICA – LEGIA WARSZAWA: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.