Lechia Gdańsk – Lech Poznań na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Lechia Gdańsk – Lech Poznań w najciekawszym meczu 9. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Lechia – Lech w niedzielę, 18 września (18.09.2016) o godz. 15.30. Lechia Gdańsk – Lech Poznań na żywo w TV i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Lechia – Lech.

 

Lechia – Lech: Transmisja na żywo

Mecz Lechia Gdańsk – Lech Poznań to z pewnością jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań 9. Lotto Ekstraklasie. Gospodarze będą chcieli zrównać się z punktami z prowadząca Jagiellonią (żeby ją wyprzedzić musieliby strzelić 9 goli), a Lech – jeszcze niedawno okupujący miejsce na dnie tabeli – przy wygranej może wskoczyć na 5. miejsce w tabeli.

 

Faworytem dzisiejszego meczu wydają się być gdańszczanie, choć statystyki nie przemawiają za nimi. Można zaryzykować stwierdzenie, że Lech jest jednym z najbardziej niewygodnych rywali dla podopiecznych Piotra Nowaka. Na 10 ostatnich spotkań między tymi drużynami, Lech wygrał aż 8. Raz wygrała Lechia, a raz padł remis.

 

Lechia – Lech: Transmisja na żywo

Lech to co najgorsze, chyba ma już za sobą. Kolejorz jest niepokonany od czterech spotkań, w tym czasie trzy razy schodził z murawy jako zwycięzca. Prawdziwy test siły podopiecznych Chorwata Nenada Bjelicy odbędzie się jednak dziś w Gdańsku. Zapowiadają się spore emocje.

 

Lechia Gdańsk – Lech Poznań: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Lechia – lech

Lechia – Lech: Trener Bjelica przed meczem z Lechią

Lechia Gdańsk – Lech Poznań: TRANSMISJA NA ŻYWO

Lechia – Lech: GDZIE OGLĄDAĆ?

Lechia – Lech: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.