III liga: Dolnośląska jedenastka kolejki (# 10)

10. kolejka III ligi za nami. Tym razem uhonorowaliśmy graczy pięciu klubów, w tym trzy mają po 3 zawodników. Sprawdźcie, kto trafił do drużyny kolejki złożonej z dolnośląskich piłkarzy. Oto nasz “Jedenastka 10. kolejki III ligi”.

 

III liga: Piast i Ślęza rządzą, ważne punkty rezerw Śląska (TABELA)

Tym razem wybór był nieco ograniczony, bowiem jeden mecz – i to z udziałem dwóch dolnośląskich drużyn – został przełożony. Spotkanie Miedź II – Górnik Wałbrzych odbędzie się 26 października.

 

W jedenastce 10. kolejki aż trzy kluby – Piast Żmigród, Ślęza Wrocław oraz Śląsk II Wrocław – mają po trzech swoich przedstawicieli. Po jednym – przegrani w swoich meczach – Lechia Dzierżoniów i Olimpia Kowary. Warto zwrócić uwagę na fakt, że znalazł się w niej 18-letni Jakub Bolisęga, który wszedł w meczu z Piastem za kontuzjowanego Piotra Pietkiewicza i był wyróżniającym się zawodnikiem swojej drużyny.

 

Oto dolnośląska jedenastki 10. kolejki III ligi

iii-liga-10-kol_16259135_a422f4d4222cf979117c5fe04c10677cbdbcf370

 

Rezerwa: Dariusz Szczerbal (Piast), Ariel Sworacki  (Polkowice), Adrian Niewiadomski (Ślęza), Kyo Soo Park (Lechia), Karol Fryzowicz (Polkowice) (Lechia), Filip Olejniczak (Ślęza), Marcin Przybylski (Śląsk II).

Piłkarz kolejki: Mateusz Kluzek.

Nominalny obrońca, który ostatnio częściej występuje w II linii Ślęzy. Wyróżniający się piłkarz żółto-czerwonych w meczu ze Skrą, który dobra grę udokumentował dwoma golami.

 

[league_table 3027]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.