Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk na żywo online (TRANSMISJA, LIVE, STREAM)

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk w hicie 12. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Zagłebie – Lechia w sobotę, 15 października (15.10.2016) o godz. 20.30. Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk – zobacz, gdzie obejrzeć transmisję meczu na żywo w telewizji i online. Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk – live stream.

 

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo

Mecz Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk w hitowym spotkaniu 12. kolejki Lotto Ekstraklasy. Na stadionie w Lubinie zmierzą się drużyny, które obecnie zajmują trzecie i czwarte miejsce w tabeli. Możemy spodziewać się sporych emocji, bowiem drużyny porwadzone przez Piotrów Stokowca i Nowaka stawiają na ofensywny, widwiskowy futbol.

 

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk na żywo online. Obie drużyny już w tym roku dwa razy grały ze sobą – dwa razy na stadionie w Lubinie. W marcu Miedziowi wygrali 1:0, by w połowie kwietnia ulec gdańszczanom 1:2. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już dziś wieczorem.

 

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo

Piłkarze Zagłębia Lubin ostatnio są w niezłej formie. Po zadyszce w sierpniu i na początku września, kiedy to w pięciu meczach zdobyli tylko 4 punkty, grają znacznie lepiej. Ostattnie trzy spotkania ligowe, to dwie wygrane i remis. Teraz lubinianie chcą zdobyć kolejne 3 punkty w meczy z Lechią. Wtedy awansowaliby w taneli na 3., a nawet na 2. miejsce.

 

 

Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo w telewizji i online. Sprawdźcie, gdzie można obejrzeć transmisję z meczu Zagłębie – Lechia

 

Przed meczem Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk

ZAGŁĘBIE LUBIN – LECHIA GDAŃSK: TRANSMISJA NA ŻYWO

ZAGŁEBIE LUBIN – LECHIA GDAŃSK: GDZIE OGLĄDAĆ?

ZAGŁĘBIE LUBIN – LECHIA GDAŃSK: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.