Lech Poznań – Wisła Kraków transmisja (LECH – WISŁA NA ŻYWO, ONLINE, STREAM)

Lech Poznań – Wisła Kraków w 12. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Lech – Wisła w niedzielę, 16 października (16.10.2016) o godz. 18.00. Lech Poznań – Wisław Kraków – sprawdź, gdzie zoabczyć na żywo transmisja meczu Lech – Pogoń w TV oraz w interncie.

 

Lech Poznań – Wisła Kraków: Transmisja na żywo

Choć dziś grają ze sobą lider i wicelider po 11 kolejkach – Bruk Bet Termalica Nieciecza i Jagiellonia Białystok – to oczy wielu kibiców będą dzis zwrócone na Poznań, gdzie Lech będzie podejmował Wisłę Kraków. A więc drużyny, które w bieżacym sezonie radzą sobie znacznie gorzej, niże te wyżej wspomniane. Tak to już jednak jest, że największe emocje budzą spotkania uznany firm piłkarskich.

 

Lech Poznań – Wisła Kraków transmisja. Oba kluby – i Lech, i Wisła – początek sezonu miały kiepski, Biała Gwiazda wręcz fatalny. Zwycięstwo, a następnie siedem porażek z rzędu. Ale od trzech meczów podopieczni Dariusza Wdowczyka grają znacznie lepiej. W trzech spotkaniach zdobyli siedem punktów.

 

Lech Poznań – Wisła Kraków: Transmisja na żywo

Lech szybciej ustabilizował formę. I teraz prezentuje się całkiem sobrze. Trafiają mu się jeszcze wpadki, jak z Lechią Gdański, gdy mimo tego, że był lepszą drużyną, przegrał 1:2. Cześciej jednak podopieczni nenada Bielicy sięgają po punkty. Kto dziś wyjdzie zwycięsko z konfrontacji dwóch drużyn na fali wznoszącej? Przekonamy się już późnym popołudniem.

 

Lech Poznań – Wisła Kraków: Transmisja na żywo w telewizji oraz online live stream. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć mecz Lech – Wisła 

Przed meczem Lech Poznań – Wisła Kraków

LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW: TRANSMISJA NA ŻYWO

LECH – WISŁA: GDZIE OGLĄDAĆ?

LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.