Legia Warszawa – Lech Poznań online stream (TRANSMISJA LEGIA – LECH NA ŻYWO)

Legia Warszawa – Lech Poznań online stream. Legia – Lech w hicie 13. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Legia – Lech w sobotę, 22 października (22.10.2016) o godz. 20.30. Legia Warszawa – Lech Poznań online stream na żywo. Gdzie zoabaczyć transmisję Legia – Lech w telewizji i w interncie?

 

Lech Poznań – Legia Warszawa 09.04.2017 – kliknij TUTAJ 

Mecz Legia Warszawa – Lech Poznań to mecz szczycie 13. kolejki Lotto Ekstraklasy. Obu drużynom co prawda daleko do czołowych miejsc w ligowej tabeli, ale mecze pomiedzy Legią i Lechem mają swoją renomę. Obaj odwieczni rywale mają swoje problemy, ale wydaje się, że pod wodzą nowych trenerów, zarówno warszawianie jak i poznaniacy wychodzą na prostą.

 

Legia Warszawa – Lech Poznań online stream. Oba zespoły spotkały się już ze sobą w bieżącym sezonie. W lipcu, na rozpoczęcie nowego sezonu w meczu o SuperPuchar gracze Kolejorza wygrali z Wojskowymi w Warszawie aż 4:1.

 

Lech Poznań – Legia Warszawa 09.04.2017 – kliknij TUTAJ 

Czy taki wynik jest teraz także możliwy? Mimo kłopotów Legii, to mało prawdopodobne. Co więcej, to podopieczni Jacka Magiry są faworytem sobotniej konfrontacji. W tygodniu przegrali 1:5 z Realem Madryt w Lidzie Mistrzów, ale zostawili za sobą dobre wrażenie.

 

Legia Warszawa – Lech Poznań online stream. Transmisja na żywo w telewizji oraz w sieci. Sprawdź, gdzie można obejrzeć transmisję z meczu Legia – Lech

Legia Warszawa – Lech Poznań: Ostatni trening przed meczem

LEGIA WARSZAWA – LECH POŻNAŃ: TRANSMISJA NA ŻYWO

LEGIA – LECH: GDZIE OGLĄDAĆ?

LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.