Jagiellonia – Zagłębie transmisja online (NA ŻYWO, STREAM, LIVE)

Jagiellonia – Zagłębie transmisja online. Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin w meczu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Jagiellonia – Zagłębie w niedzielę, 23 października (23.10.2016) o godz. 18. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin na żywo w TV oraz online.

 

Jagiellonia – Zagłębie: Transmisja na żywo

Choć to sobotni mecz Legia – Lech obwołano hitem 13. kolejki Lotto Ekstraklasy, to tak naprawdę mecz na szczycie odbędzie się w niedzielę, gdzie w Białymstoku zmierzą się drużyny Jagielloni oraz Zagłębia Lubin. Zmierzą się tam drużyny, które aktualnie w tabeli zajmują 2. i 4 pozycję.

 

Jagiellonia jeszcze niedawno była liderem Ekstraklasy, ale ostatnie dwie kolejki, to dwa bezbramkowe remisy podopiecznych Michała Probierza. Trzeba jednak dodać, że ekipa z Białegostoku nie przegrała od sieściu ligowych spotkań.

 

Jagiellonia – Zagłębie: Transmisja na żywo

Zagłębie gra w kratkę. W ostatnich kolejkach podopieczni Piotra Stokowca przeplatają zwycięstwa, remisy i porażki – co ciekawe, Miedziowi lepiej się prezentują na wyjazdach niż u siebie. Czy teraz wygrają na trudnym terenie w Białymstoku?

 

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Jagiellonia – Zagłębie

Jagiellonia – Zagłębie: Przed meczem w Białymstoku

Jagiellonia – Zagłębie: TRANSMISJA NA ŻYWO

Jagiellonia – Zagłębie: GDZIE OGLĄDAĆ?

Jagiellonia – Zagłębie: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.