Legia – Korona transmisja na żywo (LEGIA – KORONA 17.04.2017 LIVE, ONLINE, STREAM)

Legia Warszawa – Korona Kielce w 29 kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Legia – Korona w poniedziałek, 17 kwietnia o godz. 15.30. Legia Warszawa – Korona Kielce gdzie oglądać na żywo w TV i internecie.

 

Legia Warszawa – Korona Kielce 17.04.2017: Transmisja na żywo

Mecz Legia Warszawa – Korona Kielce mecz w ramach 29. kolejki Lotto Ekstraklasy. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję meczu na żywo w telewizji oraz w internecie. Wszystko na temat transmisji na następnej stronie.

 

Legia – Korona transmisja na żywo. Oczywiście jego debiut przypada w bardzo cięzkim meczu, bo gra z mistrzem Polski – choćby nie był w super formie – z pewnością nie bezie łatwym zadaniem. Jak się spisze Korona w pojedynku z Legią? Przekonamy się o tym już w piątek wieczorem.

 

Legia Warszawa – Korona Kielce 17.04.2017: Transmisja na żywo

Legia przyjedzie do Kielc na mecz z outsiderem po wygraniu ligowego klasyka z Lechem Poznań. Co prawda wygrana padła w kontrowersyjnych okolicznościach – najpierw niemal doszło do bójki, a potem padł gol ze spalonego – co nie zmienia jednak faktu, że trzy punty powędowały na Łazienkowską.

 

W Warszawie nikt nie dopuszca myśli, że teraz może stać się inaczej. Czy tak będzie na murawie. Warto zobaczyć mecz Korona – Legia na żywo w telewizji lub internecie. Gdzie będzie to możliwe? Sprawdźcie!

 

Legia Warszawa – Korona Kielce: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Legia – Korona

Trener Jacek Magiera przed meczem w Kielcach

KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA: TRANSMISJA NA ŻYWO

KORONA – LEGIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

KORONA – LEGIA: KIEDY MECZ, GODZINA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.