Zagłębie – Wisła transmisja online (NA ŻYWO, STREAM, LIVE)

Zagłębie – Wisła transmisja online. Mecz kończący 14. kolejkę Lotto Ekstraklasy Zagłębie Lubin – Wisła Kraków już dziś, 31 października (31.10.2016) o godz. 18.00. Gdzie oglądać mecz Zagłębie – Wisła? Sprawdź, gdzie będzie transmisja na żywo w telewizji i online spotkania Zagłębie Lubin – Wisła Kraków – live stream.

 

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków: Transmisja na żywo

Mecz Zagłębie Lubin – Wisła Kraków kończy zmagania w 14. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mimo że w Lubinie zagrają drużyny, które aktualnie zajmują 4. i przedostatnią pozycję w tabeli, to gospodarze wcale nie są murowanym kandydatem do zwycięstwa. Z prostego powodu – ostatnio grają u siebie fatalnie. Znacznie lepiej idzie im na wyjazdach.

 

Zagłębie – Wisła transmisja online. W trzech ostatnich meczach na obcych stadionach podopieczni Piotra Stokowca zdobyli komplet punktów. W trzech meczach u siebie – 1 punkt. W Lubinie wierzą, że w końcu fatalna passa zostanie przełamana i Miedziowi w końcu zakończą spotkanie na wlasnym stadionie z kompletem oczek na koncie.

 

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków: Transmisja na żywo

Jeszcze kilka tygodni temu z pewnością tak by się stało. Biała Gwiazda zaliczyła bowiem serię 7 porażek z rzędu. Ale od połowy września Wiślacy grają zupełnie inaczej. Nie przegrali jeszcze meczu – 3 razy wygrywali, a dwa spotkania z ich udziałem zakończyły się podziałem punktów.

 

Teraz podopieczni Dariusza Wdowczyka mają chrapkę na punktową zdobycz w Lubinie. Stawka jest spora – Zagłebie walczy by zachowac kontakt z czołówką ligi, a goście chcą wydostać się z dołó ligowej tabeli.

 

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków: Transmisja na żywo w telewizji i online. Sprawdźcie, gdzie można obejrzeć transmisję z meczu Zagłębie – Wisła

 

Przed meczem Zagłębie Lubin – Wisła Kraków

ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA KRAKÓW: TRANSMISJA NA ŻYWO

ZAGŁEBIE – WISŁA: GDZIE OGLĄDAĆ?

ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA KRAKÓW ONLINE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.