III liga: Dolnośląska jedenastka kolejki (# 12)

12. kolejka III ligi za nami. Naszą drużynę kolejki zdominowali piłkarze Miedzi II. Legniczanie jako jedyni wygrali w tej kolejce swój mecz spośród dolnośląskich zespołów. Oto nasz “Jedenastka 12. kolejki III ligi”.

 

III liga: Fatalny weekend naszych drużyn (12. KOLEJKA, TABELA)

12. kolejki III ligi nie była udana dla naszych zespołów. Wygrała tylko Miedź II Legnica i to właśnie podopieczni Piotra Jacka zdominowali naszą drużynę kolejki. Znalazło się w niej a czterech legniczan. Po dwóch zawodników mają Piast Żmigród oraz Śląsk II Wrocław.

 

Oto dolnośląska jedenastki 12. kolejki III ligi

3-liga-12-koleja

Rezerwa: Bartosz Barański (Piast), Łukasz Wiech (Śląsk II), Grzegorz Michalak (Górnik), Damian Celuch (Piast).

Piłkarz kolejki: Mateusz Baszak.

Pomocnik Olimpii Kowary zagrał świetną połowę w meczu z Falubazem, a jego drużyna prowadził 2:0 po dwóch trafieniach Baszaka. To co się stało po przerwie trudno zrozumieć. Drużyna z Kowar stanęła, a gości zdobyli 5 bramek. Nie zmienia to jednak faktu, że Baszak był wyróżniającym się zawodnikiem spośród dolnośląskich trzecioligowców.

 

[league_table 3027]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.