III liga: Dolnośląska jedenastka kolejki (# 13)

13. kolejka III ligi za nami. Tym razem wybór zawodników do drużyny kolejki był trudniejszy, bowiem dolnośląskie drużyny zagrały lepiej niż tydzień wcześniej. Oto nasza “Jedenastka 13. kolejki III ligi”.

 

Miedź II rozbita, udane pogonie Ślęzy i Lechii (13. KOLEJKA, TABELA)

Po 13. kolejce III ligi liczba kandydatów do naszej drużyny była znacznie większa niż ostatnio, ale nic dziwnego – nasze drużyny osiągnęły całkiem niezłe wyniki. Tym razem do jedenastki trafili przedstawiciele pięciu klubów. Najwięcej – bo trzech – z rezerw Śląska. Po dwóch mają Ślęza Wrocław, Lechia Dzierżoniów, Górnik Wałbrzych oraz KS Polkowice.

 

Oto dolnośląska jedenastki 13. kolejki III ligi

3-liga-13-kolejka

Rezerwa: Dominik Budzyński (Śląsk II), Jan Rytko (Górnik), Adrian Woźniczka (Miedź II), Maciej Firlej (Ślęza), Maciej Badel  (Piast), Mateusz Surożyński (Polkowice), Norbert Pierzga (Górnik).

Piłkarz kolejki: Maciej Matusik.

Bardzo dobry występ skrzydłowego rezerw Śląska, który zaowocował drugą bramką w ważnym meczu ze Stalą Bielsko-Biała.

[league_table 3027]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.