III liga: Dolnośląska jedenastka kolejki (# 14)

14. kolejka III ligi za nami. Nasze drużyny grały ze zmiennym szczęściem, choć większość z nich zapunktowała w miniony weekend. Oto nasza “Jedenastka 14. kolejki III ligi”.

 

Hattrick w Żmigrodzie, kuriozum w Polkowicach (14. KOLEJKA, TABELA)

Tym razem w naszej drużynie kolejki znaleźli się przedstawiciele 5 dolnośląskich drużyn. Zabrakło graczy Ślęzy Wrocław, która przegrała 0:6 w Bielsku-Białej, Lechii Dzierżoniów (są na rezerwie) oraz KS- Polkowice. Podopieczni Adama Buczka w ogóle nie rozegrali swojego spotkania, bowiem ich mecz z Pniówkiem Pawłowice Śląskie nie odbył się z powodu… braku badań przez zawodników gości.

 

Po trzech graczy w jedenastce mają natomiast Śląsk II Wrocław oraz Piast Żmigród, czyli ekipy, które jako jedyne wygrały swoje mecze. Po dwóch graczy jest z Olimpii Kowary oraz Miedzi II, a jeden z Górnika Wałbrzych. Zobaczcie, jak wygląda jedenastka ostatniej kolejki III ligi.

 

Oto dolnośląska jedenastki 14. kolejki III ligi

3-liga-14-kolejka

Rezerwa: Łukasz Malec (Lechia), Grzegorz Michalak (Górnik), Mateusz Miazga (Miedź II), Filip Karbowy (Miedź II), Szymon Sołtyński (Piast), Marcin Buryło (Lechia).

Piłkarz kolejki: Damian Celuch.

Trzy gole pomocnika Piasta mówią same za siebie. Klasyczny hattrick Celucha dał zwycięstwo żmigrodzian w meczu z Falubazem.

[league_table 3027]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.