Lech Poznań – Ruch Chorzów online na żywo (LECH – RUCH 22 04 TRANSMISJA STREAM)

Lech Poznań – Ruch Chorzów online na żywo. Lech – Ruch w sobotę, 22 kwietnia 2017 (22.04.2017). Gdzie oglądać transmisję meczu Lech – Ruch na żywo w telewizji oraz online? Lech Poznań – Ruch Chorzów w TV oraz w internecie.

 

Lech Poznań – Ruch Chorzów: Transmisja na żywo

Przed nami 30., ostatnia w sezonie zasadniczym, kolejka Lotto Ekstraklasy. W Poznaniu Lech podejmie Ruch Chorzów. Kolejorz szykuje się do walki o mistrzostwo Polski, Niebieskich czeka walka o utrzymanie się w ekstraklasie. Dodatkowo chorzowianie, po raz kolejny zresztą w ostatnim czasie, przeżywają ogromne kłopoty organizacyjne.

 

Lech Poznań – Ruch Chorzów online na żywo. Trener Ruchu Waldemar Fornalik ogłosił, że mecz z Lechem będzie jego ostatnim na ławce trenerskiej chorzowian. Fornalik miał już dość ciągłych kłopotów, brak wypłat dla zawodników i organizacyjnej prowizorki. W grupie spadkowej zastąpi go legenda klubu – Krzysztof Warzycha.

 

Lech Poznań – Ruch Chorzów: Transmisja na żywo

W Poznaniu natomiast chcą sezon zasadniczy zakończyć zwycięstwem. Zwłaszcza że dwa ostatnie mecze przy Bułgarskiej, w tym prestiżowa porażka z Legią, nie były dla lechitów zbyt udane. Wygrana to niemal obowiązek gospodarzy, zwłaszcza że nastroje w zespole z Chorzowa są kiepskie.

 

Lech – Ruch transmisja na żywo. Mecz Lech Poznań – Poznań w sobotę po południu. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję na żywo w TV oraz online z meczu Lech – Ruch

Przed meczem  Lech Poznań – Ruch Chorzów

LECH – RUCH: TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM

LECHPOZNAŃ – RUCH CHORZÓW: GDZIE OGLĄDAĆ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.