Legia – Cracovia transmisja online (LEGIA – CRACOVIA NA ŻYWO, LIVE, STREAM)

Legia – Cracovia transmisja online. Legia Warszawa – Cracovia w niedzielę, 6 listopada 2016 (06.11.2016). Początek meczu Legia – Cracovia o godz. 18.00. Gdzie oglądać transmisję na żywo meczu Legia – Cracovia w telewizji oraz online?

 

Legia Warszawa – Cracovia: Transmisja na żywo

Niedzielne mecze 15. kolejki Lotto Ekstraklasy zakończy spotkanie w Warszawie Legia – Cracovia. I zapowiada się, że będzie to mecz kolejki. Legia Warszwa ma już kryzys za sobą. Pod wodzą Jacka Magiery legioniści w końcu wrócili na właściwe tory. W lidze wygrali dwa mecze z rzędu (mimo że w ostatniej kolejce w Kielcach przegrywali już 0:2), ale prawdziwą furorę warszawianie zrobili w ostatnim meczu Ligi Mistrzów.

 

Legia – Cracovia transmisja online. W minioną środę Legia zremisowała 3:3 z Realem Madryt, a była nawet bliska wygranej. Przez długie fragmenty gry mistrzowie Polski grali z jak równy z równym z jedną najlepszych drużyn na świecie. Dla wielu obserwatorów naszej ligi, mecz z Królewskiem doda sporej pewności siebie legionistom, którzy powinni znów nadać ton rozgrywkom ekstraklasy.

 

Legia Warszawa – Cracovia: Transmisja na żywo

Piłkarze Cracovii nie zamierzają jednak poddawać się bez walki. Co ciekawe, krakowianie nie wygrali przy Łazienkowskiej od… 65 lat. Czy teraz będą w stanie pokonać mistrzów Polski? Łatwo nie będzie, bo Cracovia jest chimeryczna. Dobre mecze przeplata kiepskimi. Dodatkowo wiele traci na wyjazdach  – w tym seoznie podopieczni Jacka Zielińskiego jeszcze nie wygrali na obcym boisku.

 

Legia – Cracovia transmisja na żywo. Mecz Legia Warszawa – Cracovia w niedzielę po południu. Zobacz, gdzie oglądać transmisję na żywo w telewizji oraz w internecie meczu Legia – Cracovia

Przed meczem Legia – Cracovia

LEGIA – CRACOVIA: TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM

LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

LEGIA – CRACOVIA: KIEDY MECZ, O KTÓREJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.