Śląsk – Zagłębie transmisja online (DERBY ŚLĄSK – ZAGŁĘBIE NA ŻYWO, STREAM)

Śląsk – Zagłębie transmisja online. W niedzielę, 06 listopada odbędą się derby Dolnego Śląska. Mecz Śląsk – Zagłębie w 15. kolejce Lotto Ekstraklasy. Gdzie obejrzeć na żywo mecz Śląsk – Zagłębie? Sprawdź, gdzie będzie transmisja derbów Śląsk – Zagłębie w telewizji oraz w internecie.

 

Śląsk – Zagłębie: Transmisja na żywo

Jednym z ciekawszych meczów 15. kolejki Lotto Ekstraklasy będzie pojedynek Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin> Derby Dolnego Śląska wzbudzają ogromne emocje kibiców w regionie. Nie jest bowiem tajemnicą, że kibice obu drużyn nie przepadają za sobą. Tym razem kibice Miedziowych nie przyjadą do Wrocławia, ale to nie oznacza, że zabraknie emocji na murawie.

 

Powinno być ciekawie, bowiem ostatnio Śląsk prezentuje się naprawdę nieźle. Co prawda na własnym boisku wrocławianom nie idzie najlepiej, ale wszyscy we Wrocłaiu mają nadzieję, że właśnie w pojedynku z odwiecznym, lokalnym rywalem uda się przełamać niemoc na własnym obiekcie.

 

Śląsk – Zagłębie: Transmisja na żywo

Śląsk – Zagłębie transmisja online. Będzie to o tyle trudniejsze, że lubinianie na wyjazdach są groźniejsi niż u siebie. Przynajmniej w ostatnich tygodniach. Wszystko to powoduje, że w derbach Śląsk – Zagłębie możemy być pewni jednego – będzie dużo walki i emocji, a zapewne także sporo piłki na niezłym poziomie. Kto wygra we Wrocłaiu? O tym przekonamy się już w niedzielę po południu.

 

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin: Transmisja TV derbów Dolnego Śląska oraz w internecie na żywo –  sprawdźcie, gdzie zobaczyć mecz Śląsk – Zagłębie

 

Derby Dolnego Śląska Śląsk – Zagłębie na żywo

 

ŚLĄSK – ZAGŁĘBIE: TRANSMISJA NA ŻYWO

DERBY ŚLĄSK – ZAGŁĘBIE ONLINE STREAM

ŚLĄSK – ZAGŁĘBIE: GDZIE OGLĄDAĆ DERBY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.