Wejście smoka Kaczmarka. Już strzela dla Chrobrego

Konrad Kaczmarek dołączył do Chrobrego kilka dni temu, a dziś wszedł na kwadrans meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Cztery minuty później strzelił gola, który mocno przyczynił się do zdobycia trzech punktów z faworyzowanymi gospodarzami.

Kaczmarek ma się odrodzić w Chrobrym Głogów (SONDA)

Konrad Kaczmarek podpisał kontrakt z Chrobrym 3 listopada. Do tego czasu aż od 30 czerwca pozostawał bez klubu, kiedy wygasła jego umowa ze Śląskiem Wrocław. Kibice z Głogowa zastanawiali się, czy jeszcze na jesieni nowy nabytek zdoła wspomóc Chrobrego w walce ligowe punkty.

Odpowiedź na to pytanie nadeszła szybciej, niż się można było spodziewać. W sobotę podopieczni Ireneusza Mamrota grali w Sosnowcu z 3. w tabeli Zagłębiem. Było 0:0, gdy w 74 min. meczu Konrad Kaczmarek zmienił Sebastiana Murawskiego. Cztery minuty później Kaczmarek wyskoczył w górę do dośrodkowania Mateusza Machaja z prawej strony i pięknym strzałem głową nie dał szans Jakubowi Szumskiemu.

Machaj w jedenastce października na Dolnym Śląsku

Kilka minut później pięknym strzałem starszy z braci Machajów ustalił wynik spotkania na 2:0 dla gości. Trzeba przyznać, że znajduje się on w wyśmienitej formie od dłuższego czasu. W październiku strzelił 2 gole i zaliczył 3 asysty. Już w pierwszym meczu listopada dołożył i gola, i asystę.

Wracając do Kaczmarka – pomysł na ściągnięcie go do Głogowa, a więc tam, gdzie zaczynał poważne granie, już teraz zaczyna się “spłacać”.  A powinno być zresztą tylko lepiej.