Śląsk Wrocław – Legia Warszawa stream na żywo (TRANSMISJA ONLINE)

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa stream na żywo. Mecz Śląsk – Legia zapowiada się jako hit 17. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Śląsk – Legia na żywo – kiedy mecz? Gdzie oglądać transmisję z meczu spotkania Śląska Wrocław – Legia Warszawa?

 

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

W drugim niedzielnym meczu 17. kolejki Lotto Ekstraklasy Śląska Wrocław podejmie na własnym boisku Legię Warszawa. Mecz z mistrzem Polski wywołuje nad Odrą spore zainteresowanie – przewiduje się, że na stadionie może być nawet ok. 25 tysięcy kibiców. To jak na wrocławskie warunki byłaby wyśmienita frekwencja. Zainteresowanie nie może jednak dziwić, bo zapowiada się ciekawy mecz.

 

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa stream na żywo. Śląsk ostatnio prezentował całkiem niezłą formę, choć w ostatniej kolejce się nie popisał. Podopieczni Mariusza Rumaka przegrali z Poznaniu z Lechem 0:3. Choć obiektywnie trzeba przyznać, że wysokość porażki była zbyt wysoka – wrocławianie również stworzyli sobie kilka sytuacji podbramkowych, ale celowniki mieli znacznie gorzej nastawione niż gospodarze.

 

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Gracze Legii natomiast mają za sobą szalony tydzień. Najpierw, w meczu na szczycie poprzedniej kolejki wygrali gładko w Białymstoku 4:1. Później zmierzyli się w Dortmundzie z Borussią w Lidze Mistrzów. Co prawda przegrali 4:8, ale ich mecz z pewnością przejdzie do historii piłki nożnej.

 

Jak będzie w niedzielę we Wrocławiu? Faworytem z pewnością będzie Legia. Ale wrocławianie zapewniają, że nie zlękną się utytułowanego rywala i powalczą o zwycięstwo.

 

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa stream na żywo

 

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa: Na żywo w TV i online. Sprawdźcie, gdzie zobaczyć transmisję live meczu Śląsk – Legia

Przed meczem Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA: TRANSMISJA NA ŻYWO

ŚLĄSK – LEGIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA: KIEDY MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.