Śląsk – Legia transmisja online (27.11. ŚLĄSK – LEGIA NA ŻYWO, LIVE STREAM)

Śląsk – Legia transmisja online. Śląsk Wrocław – Legia Warszawa w niedzielę, 27 listopada w meczu Lotto Ekstraklasy (27.11. Śląsk – Legia). Gdzie oglądać Śląska Wrocław – Legia Warszawa? Transmisja na żywo meczu Śląsk – Legia.

 

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Mecz Lotto Ekstraklasy Śląska Wrocław – Legia Warszawa już w niedzielę, 27 listopada (27.11. Śląsk – Legia) 0 godz. 18. We Wrocławiu spodziewają się ok. 25 tysięcy kibiców. Mecz Śląsk – Legia budzi bowiem spore zainteresowanie i już wiadomo, że padnie rekord frekwencji w tym roku w stolicy Dolnego Śląska. Nie można się jednak dziwić, bowiem na stadionie miejskim zapowiada się interesujące spotkanie.

 

Śląsk – Legia transmisja online. Trener Mariusz Rumak ma kłopoty z zestawieniem obrony. Ze składu do końca roku wypadł mu Mariusz Pawelec. Z urazem walczy również Augusto – więc może być problem z wyborem do składu lewego obrońcy. Choć  ostatnie informacje z obozu Śląska są optymistyczne – jest duża szansa, że Portugalczyk zdąży na mecz z Legią. Z kolei trener legionistów Jacek Magiera ma do dyspozycji całą kadrę oprócz… lewego obrońcy Adama Hlouska.

 

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Na przedmeczowej konferencji trener gospodarzy zapowiada, że Śląsk walczy o zwycięstwo. Mariusz Rumak przyznał, że Legia jest aktualnie najlepszą polską drużyną, ale jego zawodnicy – jeśli zagrają perfekcyjny mecz – są w stanie pokonać mistrzów Polski. O zwycięstwo będą walczyć również goście, a to oznacza tylko jedno – rekordowa liczba kibiców obejrzy świetny mecz.

 

 

Ci kibice, którzy nie mogą w niedzielę zjawić się na stadionie osobiście, będą mogli obejrzeć mecz w telewizji lub internecie? Gdzie będzie transmisja meczu Śląsk – Legia? Sprawdźcie.

 

Śląsk – Legia transmisja online. Gdzie oglądać?

 

Śląsk – Legia: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie oglądać transmisję online live stream Śląsk – Legia

Śląsk – Legia – przed meczem we Wrocławiu

ŚLĄSK – LEGIA: TRANSMISJA ONLINE, LIVE

ŚLĄSK – LEGIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA: GODZINA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.