Legia Warszawa – Wisła Płock na żywo (TRANSMISJA, LIVE, ONLINE, STREAM)

Legia Warszawa – Wisła Płock w meczu 18. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Legia – Wisła Płock w piątek, 2 grudnia (02.12.2016) o godz. 20.30. Legia Warszawa – Wisła Płock – sprawdź, gdzie oglądać transmisję na żywo TV oraz w internecie. Legia Warszawa – Wisła Płock – online live stream.

 

Legia Warszawa – Wisła Płock: Transmisja na żywo

Mecz Legia Warszawa – Wisła Płock w drugim piątkowym meczu 18. kolejki Ekstraklasy. Dziś smierzy się mistrz Polski i beniaminek. W pierwszym meczu obu drużyn po dramatycznym meczu Legia wygrała 3:2, choć to Wisła wtedy prowadził i zagrała świetny mecz. Dziś legioniści są już jednak zdecydowanymi faworytami.

 

Legia Warszawa – Wisła Płock na żywo online. Legia kryzys ma już dawno za sobą. Podopieczni Jacka Magiery wygrali w lidze 5 meczów z rzędu i znów grają najefektywniejszą piłkę w lidze. Każdy inny wynik niż wyoska wygrana mistrza Polski byłby dzis ogromną sensacją.

 

Legia Warszawa – Wisła Płock: Transmisja na żywo

Zwłaszcza że Wisła Płock jest w dużym kryzysie. Drużyna Marcina Kaczmarka nie wygrała już od 8 meczów, w tym czasie tylko trzy spotkania zremisowała, a aż pięć przegrała. Ostatni raz beniaminek cieszył się ze zwycięstwa 17 września, gdy pokonał Pogoń szczecin 2:0.

 

Legia Warszawa – Wisła Płock: Transmisja na żywo TV i internecie. Zobaczcie, gdzie można obejrzeć transmisję z meczu Legia – Wisła

Legia Warszawa – Wisła Płock: Przed meczem

LEGIA WARSZAWA – WISŁA PŁOCK: TRANSMISJA NA ŻYWO

LEGIA WARSZAWA – WISŁA PŁOCK: GDZIE OGLĄDAĆ?

LEGIA – WISŁA PŁOCK: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.