Piast – Legia transmisja na żywo (PIAST – LEGIA ONLINE, LIVE, STREAM)

Piast – Legia transmisja na żywo. Piast Gliwice – Legia Warszawa w drugim niedzielnym meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Piast – Legia już 11 grudnia (Piast – Legia 11.12.2016). Gdzie oglądać na żywo w TV i internecie transmisję meczu Piast Gliwice – Legia Warszawa? Sprawdź.

 

Piast Gliwice – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Mecz Piast Gliwice – Legia Warszawa to drugi zaplanowany na niedzielę mecz w ramach 19. kolejki Lotto Ekstraklasy. W poprzednim sezonie obie drużyny walczyły o mistrzostwo Polski, ostatecznie górą byli legioniści. Teraz obie drużyny maja zgoła odmienne cele – Piast będzie chciał po sezonie zasadniczym znaleźć się w górnej ósemce, dla podopiecznych Jacka Magiery każde inne miejsce niż pierwsze będzie katastrofą.

 

Piast – Legia transmisja na żywo. Warszawianie są ostatnio w bardzo dobrej formie. W minioną środę zagrali jeden z ważniejszych meczów jesieni. W Lidze Mistrzów pokonali Sporting Lizbona 1:0, dzięki czemu na wiosnę zagrają w fazie pucharowej Ligi Europy.

 

Piast Gliwice – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Legia z pewnością będzie więc faworytem meczu z Piastem. Ale gliwiczan nie można z góry spisywać na porażkę. Zwłaszcza że ostatnio prezentują się dobrze. W lidze nie przegrali od 3 spotkań, w sumie zdobyli w tym czasie 5 punktów.

 

Piast – Legia transmisja na żywo. Dlatego zapowiada sie ciekawy pojedynek. W Legii nikt nie dopuszcza myśli, że warszawianie nie zdobędą kompletu punktów. Gospodarze będą jednak chcieli za wszelką cene sprawić niespodziankę. Warto więc zobaczyć mecz Piast – Legia na żywo w telewizji lub internecie. Gdzie będzie transmisja?Sprawdźcie!

 

Piast Gliwice – Legia Warszawa: Transmisja na żywo TV oraz online. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć mecz Piast – Legia

Piast – Legia: Trener Jacek Magiera przed meczem w Gliwicach

PIAST GLIWICE –  LEGIA WARSZAWA: TRANSMISJA NA ŻYWO

PIAST – LEGIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

PIAST – LEGIA: ONLINE, LIVE, STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.