Cracovia – Lech transmisja na żywo (CRACOVIA – LECH 17.12. ONLINE, STREAM)

Cracovia – Lech transmisja na żywo. Cracovia – Lech Poznań w sobotnim meczu 20. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Cracovia – Lech już 17 grudnia (Cracovia – Lech 17.12.2016) o godz. 18. Cracovia – Lech Poznań – gdzie oglądać na żywo w telewizji i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Cracovia – Lech.

 

Cracovia – Lech: Transmisja na żywo

Przed nami ostatnia w tym roku kolejka Lotto Ekstraklasy. W jednym z najciekawiej zapowiadających się sobotnich meczów 20. kolejki Cracovia zmierzy się na własnym obiekcie z Lechem Poznań. Zawodnicy obu drużyn są ostatnio w zupełnie odmiennych nastrojach, bowiem i ich forma znacznie się różni.

 

W ostatniej kolejce Pasy grały z Wisłą w derbach Krakowa. Padł rezultat 1:1, co z przebiegu spotkania z pewnością nie jest złym wynikiem dla podopiecznych Jacka Zielińskiego. Problem w tym, że Cracovia nie może zadowalać się remisami. Ekipa z Kałuży nie wygrała od 14 października. W tym czasie, w siedmiu spotkaniach, krakowanie cztery razy zremisowali i 3 razy przegrywali. Wydaje się, że w meczu z Lechem zwycięstwo jest konieczne. Zwłaszcza że Cracovia spadła już 14. miejsce w tabeli.

 

Cracovia – Lech: Transmisja na żywo

Lech jest natomiast w gazie. Co prawda na początku grudnia przegrał w Białymstoku z Jagiellonią 1:2, ale w sumie w ostatnich sześciu meczach ligowych wygrał aż 5 razy. Po wygranej z Koroną 1:0 Kolejorz awansował na 4. miejsce w tabeli. To najwyższe miejsce podopiecznych Nenada Bjelicy w tym sezonie. I dobre miejsce do atakowania podium na wiosnę przyszłego roku.

 

Cracovia – Lech Poznań: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Cracovia – Lech

Cracovia – Lech: Kulisy ostatniego meczu Lecha

CRACOVIA – LECH POZNAŃ: TRANSMISJA NA ŻYWO

CRACOVIA – LECH: GDZIE OGLĄDAĆ?

CRACOVIA – LECH: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.