Ruch – Cracovia transmisja na żywo (RUCH – CRACOVIA STREAM)

Ruch – Cracovia transmisja na żywo. Meczem Ruch Chorzów – Cracovia zainaugurowana zostanie runda wiosenna Lotto Ekstraklasy. Mecz Ruch – Cracovia już w piątek, 10 lutego. Gdzie oglądać transmisję meczu Ruch – Cracovia na żywo w telewizji oraz online stream?

 

Ruch Chorzów – Cracovia: Transmisja na żywo

Piłkarze Lotto Ekstraklasy wracają na ligowe boiska. Przed nami pierwsza wiosenna kolejka, która w sezonie będzie już kolejką nr 21. Jako pierwsi na murawie zameldują się gracze Ruchu Chorzów oraz Cracovii. Do końca sezonu zasadniczego pozostało 10 kolejek, a to oznacza, że praktycznie każdy mecz będzie “o coś”.

 

Ruch – Lech transmisja na żywo. Szczególnie zmobilizowani muszą być zawodnicy Ruchu Chorzów, którzy stracili cztery punkty za sprawy związane z nieprawidłowościami kontraktami w minionych latach i znajdują się na ostatnim meczu w tabeli.

 

Ruch Chorzów – Cracovia: Transmisja na żywo

Okienko transferowe w wykonaniu obu klubów było…  właściwie nie było. Ruch nie pozyskał nikogo, stracił tylko dwóch graczy. Do Krakowa przyszedł tylko jeden gracz – Jaroslav Mihalik. Trudno wskazać faworyta piątkowego meczu. Cracovia jesienią również nie była w najwyższej formie, w efekcie podopieczni Jacka Zielińskiego spadli w tabeli na trzecie miejsce od końca.

 

Ruch – Cracovia transmisja na żywo. Mecz Ruch Chorzów – Cracovia już w piątek, 10 lutego. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję na żywo w TV oraz online z meczu Ruch – Cracovia

 

Przed meczem Ruch – Cracovia

RUCH – CRACOVIA: TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM

RUCH CHORZÓW – CRACOVIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

RUCH – CRACOVIA: KIEDY MECZ, GODZINA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.