Arka – Lech transmisja online stream (GDZIE OGLĄDAĆ ARKA – LECH, NA ŻYWO)

Arka – Lech transmisja online stream. Arka Gdynia – Lech Poznań w piątek, 10 marca 2017 (Arka – Lech 10.03.2017). Początek meczu Arka – Lech o godz. 20.30. Gdzie oglądać Arka Gdynia – Lech Poznań? Transmisja Arka – Lech – TV, online, stream.

 

Arka Gdynia – Lech Poznań: Transmisja na żywo

Arka – Lech transmisja online stream. W piątek, 10 marca rozpocznie się 25. kolejka piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. Zainugurują ją we Wrocławiu gracze Śląska i Piasta. W drugim piątkowym spotkaniu zmierzą się natomiast drużyny Arki Gdynia i Lecha Poznań.

 

Pojedynek w Gdyni zapowiada się bardzo interesująco – będzie to na pewno jedno z ciekaszych spotkań tej kolejki. Gospodarze walczą o wejście do czołówej ósemki po sezonie zasadniczym, a Kolejorz celuje w mistrzostwo. Każdy punkt dla obu drużyn jest na wagę złota.

 

Arka Gdynia – Lech Poznań: Transmisja na żywo

Na wiosnę Arka gra w kratkę, ale na własnym stadionie zawsze jest groźna. Choć już nie tak, jak na początku sezonu, gdy z Gdyni na tarczy wracała niemal każda drużyna. Lech natomist jest na fali. Na wiosnę podopieczni Nenada Bjelicy wygrali wszytskie cztery mecze i mają fantastyczny bilans bramkowu 10:0.

 

Arka – Lech transmisja online stream. Mecz Arka Gdynia – Lech Poznań w piątek, 10 marca. Sprawdź, gdzie oglądać na żywo transmsję TV oraz online live stream mecz Arka – Lech

Przed meczem Arka Gdynia – Lech Poznań

ARKA – LECH: TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM

ARKA GDYNIA – LECH POZNAŃ: GDZIE OGLĄDAĆ?

ARKA – LECH: KIEDY MECZ, O KTÓREJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.