Lechia Gdańsk – Legia Warszawa transmisja na żywo (Lechia – Legia 19.03.2017)

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa w hicie 26. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Lechia -Legia niedzielę, 19 marca (19.03.2017) o godz. 18.00. Gdzie oglądać transmisję Lechia Gdańsk – Legia Warszawa w telewizji oraz w interncie?

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Mecz Lechia Gdańsk – Legia Warszawa to bez wątpienia hit 26. kolejki Ekstraklasy, w którym zmierzą się wciąż aktualny mistrz Polski i trzecia drużyna w ligowej tabeli. To gwarancja wielkich emocji na PGE Arenie w Gdańsku.

 

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa transmisja na żywo. Do wielkiego meczu w Gdańsku, w którym zagrają dwie walczące o mistrzostwo Polski drużyny, przystąpią one w odmiennych nastrojach.  Gospodarze są po dwóch porażkach z rzędu, Legia natomiast dwa ostatnie spotkanie w lidze wygrała. To spowodowało, że obecnie w tabeli oba kluby dzieli zaledwie jeden punkt – Lechia wciąż jednak wyprzedza warszawian.

 

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Lechia będzie miała za sobą niemal 40 tys. kibiców na stadionie, bowiem w niedzielę spodziewany jest rekord frekwencji na stadionie. A gdańszczanie potrafią grać na własnym obiekcie. U siebie wygrali 10 razy, raz zremisowali i ponieśli jedną porażkę.

 

 

Piłkarze Lechii będą mieli jeszcze jedną, dodatkową motywację. W pierwszym pojedynku tych drużyn w Warszawie, Legia gładko wygrała 3:0. Teraz czas na rewanż… Podopieczni Jacka Magiery wracają jednak na właściwe tory, a to oznacza tylko jedno – spore emocje w niedzielnym meczu.

 

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa transmisja na żywo. Gdzie oglądać hit ekstraklasy? Sprawdźcie, gdzie obejrzeć na żywo mecz Lechia – Legia

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa: Konferencja przed meczem

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa: TRANSMISJA NA ŻYWO

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa: GDZIE OGLĄDAĆ?

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa: TV, ONLINE, STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.